Location : Home > C > CRCW04022K70FKED
CRCW04022K70FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04022K70FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04022K70FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.7Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04022K70FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW04022K70FKED standard package with RoHS 45890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW04022K70FKED RoHS Compliant 39055 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CR0603-FX-1203ELF Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 120K OHM 1% 1/10W 0603
CR0603-FX-1203ELF Bourns 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
CR0603-FX-1203ELF Bourns Inc. 608800 1537+ RES SMD 120K OHM 1 1/10W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CR0603-FX-1203ELF Bourns Inc. 714000 NEW RoHS RES SMD 120K OHM 1 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
CR0603-FX-1203ELF NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RAVF104DFT24K0 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 24K OHM 0804
RAVF104DFT24K0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RAVF104DFT24K0 Stackpole Electronics Inc 1424300 2015+ RES ARRAY 24K OHM 4 RES 0804 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RAVF104DFT24K0 Stackpole Electronics Inc 776300 2015+ RES ARRAY 24K OHM 4 RES 0804 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RAVF104DFT24K0 Stackpole Electronics Inc 886300 NEW RoHS RES ARRAY 24K OHM 4 RES 0804 FindCores Electronics Inc.
YC124-JR-0716KL Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804
YC124-JR-0716KL N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
YC124-JR-0716KL YAGEO 1220700 1514+ SMD Pb-Free Unitronix Electronics Limited
RWR89N2R43FRB12 Resistors Through Hole Resistors RES 2.43 OHM 3W 1% WW AXIAL
RWR89N2R43FRB12 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RWR89N2R43FRB12 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90J40K Resistors Through Hole Resistors RES 40K OHM 11W 5% AXIAL
90J40K Ohmite 1443000 2015+ RES 40K OHM 11W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90J40K Ohmite 782400 2015+ RES 40K OHM 11W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com