Location : Home > R > RN55C70R6BB14
RN55C70R6BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C70R6BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C70R6BB14 standard package with RoHS 43690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55C70R6BB14 14+ 38746 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55C70R6BB14 RoHS Compliant 38746 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
RN55C70R6BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 70.6ohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061392 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 6SIP
77061392 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 3900 Ohms Bussed 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77061392 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 3900 Ohms Bussed 6 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77061392 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 3900 Ohms Bussed 6 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77061392 CTS Resistor Products 1214800 2015+ RES ARRAY 3.9K OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com