Location : Home > C > CRCW02012K20FKED
CRCW02012K20FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02012K20FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02012K20FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 2.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176092-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 7.15K OHM 0.1% 1/4W 0805
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 1338700 2015+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 587500 1534+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176092-1 TE Connectivity AMP Connectors 682700 2015+ RES SMD 7.15K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com