Location : Home > 4 > 4606X-101-391LF
4606X-101-391LF
Share on FacebookShare on Facebook
4606X-101-391LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4606X-101-391LF Resistor Networks & Arrays 6pins 390ohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4606X-101-391LF 846597 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
4606X-101-391LF RES ARRAY 390 OHM 5 RES 6SIP 574400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4606X-101-391LF RES ARRAY 390 OHM 5 RES 6SIP 579200 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited