Location : Home > C > CRCW0201280RFKED
CRCW0201280RFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201280RFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201280RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 280ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201280RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 280ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201280RFKED RES SMD 280 OHM 1 1/20W 0201 781500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201280RFKED RES SMD 280 OHM 1 1/20W 0201 676300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201280RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 280ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201280RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 280ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SD2-120 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories STEP-DIMMING MODULE - 50/50-120V
2866705 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W