Location : Home > T > TNPW20106K20BEEY
TNPW20106K20BEEY
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW20106K20BEEY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW20106K20BEEY RES 6.20K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TNPW20106K20BEEY RES SMD 6.2K OHM 0.1 0.4W 2010 789700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW20106K20BEEY RES 6.20K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW20106K20BEEY RES 6.20K OHM .40W 0.1 2010 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd