Location : Home > C > CPT600150D
CPT600150D
Share on FacebookShare on Facebook
CPT600150D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPT600150D DIODE SCHOTTKY PWR MODULE 150V 1215 Microsemi 15+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CPT600150D 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CPT600150D DIODE SCHOTTKY PWR MODULE 150V 2150 Microsemi 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
714-43-216-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
714-43-216-31-018000 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-216-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-216-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279170 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-063-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 63 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold