Location : Home > C > CPT50060
CPT50060
Share on FacebookShare on Facebook
CPT50060 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPT50060 Original&new 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CPT50060 Original&new 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CPT50060 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1683310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
1683310000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1683310000 Weidmuller 147850 2016+ TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM GY Unitronix Electronics Limited
1683310000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM GY EKT Electronics Co., Ltd
1683310000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM GY TPC Global Service Co.Ltd.
SQT-126-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0386106430 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
1645520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645520000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 10POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645520000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645520000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637200000 Weidmuller 147760 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637200000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1648670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1648670000 Weidmuller 147210 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1648670000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332924 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
813-S1-068-10-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 68 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-S1-068-10-017101 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-068-10-017101 Preci-Dip 156940 2016+ CONN SPRING LOAD 68POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-S1-068-10-017101 Preci-Dip 278010 2016+ CONN SPRING LOAD 68POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF13-4P-1.25DS(20) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
0436500227 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
0436500227 MOLEX 16316 2015+ Leading(HK) IC Distributor Limited
0436500227 MOLEX 16316 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1602160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1602160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 32POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602160000 Weidmuller 157610 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602160000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
51004-0900 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
51004-0900 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
51004-0900 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
51004-0900 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
662109145021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin