Location : Home > C > CPL10R0100JB31
CPL10R0100JB31
Share on FacebookShare on Facebook
CPL10R0100JB31 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CRCW20102R00FKEFHP Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2 OHM 1% 1W 2010
CRCW20102R00FKEFHP IC 36650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW20102R00FKEFHP NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CRCW20102R00FKEFHP Vishay 11551 12+ RES 2.00 OHM 1W 1 2010 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MNR35J5RJ332 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512
MNR35J5RJ332 ELECTRONIC 26001 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MNR35J5RJ332 ROHM 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MNR35J5RJ332 Rohm Semiconductor 906300 1534+ RES ARRAY 3.3K OHM 8 RES 2512 Alphatek Technology Limited
4609X-101-413LF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 41K OHM 9SIP
4609X-101-413LF Bourns 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4609X-101-413LF Bourns Inc. 1405800 2015+ RES ARRAY 41K OHM 8 RES 9SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC124-FR-0716R9L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 16.9 OHM 0804
YC124-JR-07180KL Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 180K OHM 0804
YC124-JR-07180KL N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
YC124-JR-07180KL N/A 65490 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
YC124-JR-07180KL YAGEO 1220500 1514+ SMD Pb-Free Unitronix Electronics Limited
MS-3 0.100 OHM 3% Resistors Through Hole Resistors RES 0.1 OHM 3W 3% AXIAL