Location : Home > C > CRCW20102R00FKEFHP
CRCW20102R00FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20102R00FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20102R00FKEFHP RES SMD 2 OHM 1 1W 2010 895900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW20102R00FKEFHP RES 2.00 OHM 1W 1 2010 SMD 11551 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor