Location : Home > C > CMSZDA9V1 TR
CMSZDA9V1 TR
Share on FacebookShare on Facebook
CMSZDA9V1 TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMSZDA9V1 TR DIODE ZENER 9.1V 275MW SOT323 62545 Central Semiconductor Corp 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
CMSZDA9V1 TR DIODE ZENER 9.1V 275MW SOT323 88610 Central Semiconductor Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-22 AWG
ASMA4 Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ASMA4 Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
316-83-114-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-114-41-013101 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-114-41-013101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-013101 Preci-Dip 287730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432303-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432303-13-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
812-22-046-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-046-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
292173-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0026614060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
7-1971921-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin