Location : Home > C > CMF60640K00BEEK
CMF60640K00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60640K00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60640K00BEEK RES 640K OHM 1W 0.1 AXIAL 1344600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60640K00BEEK RES 640K OHM 1W 0.1 AXIAL 794600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF60640K00BEEK 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103470 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 47 OHM 10SIP
770103470 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 47ohms 10Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com