Location : Home > R > RN65D1691FB14
RN65D1691FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65D1691FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65D1691FB14 standard package with RoHS 43690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN65D1691FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 1.69Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
766163472G CTS Resistor Products 1006900 NEW RoHS RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.
766163472G CTS Resistor Products 896900 2015+ RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com