Location : Home > C > CMF551M9600BHEK
CMF551M9600BHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF551M9600BHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF551M9600BHEK RES 1.96M OHM 1/2W 0.1 AXIAL 710300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KTR25JZPF1R50 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.5 OHM 1% 1/3W 1210
KTR25JZPF1R50 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KTR25JZPF1R50 N/A 74800 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
KTR25JZPF1R50 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CSC08A031M00GPA Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 1M OHM 8SIP
VTF111-332BX Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY SIP
VTF111-332BX IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VTF111-332BX Vishay Thin Film 792900 NEW RoHS RES ARRAY OHM RES SIP FindCores Electronics Inc.
CPL10R0900FE14 Resistors Through Hole Resistors RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL
RNC60J2103BRB14 Resistors Through Hole Resistors RES 210K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNC60J2103BRB14 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC60J2103BRB14 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95J7K0 Resistors Through Hole Resistors RES 7K OHM 5W 5% AXIAL
95J7K0 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
95J7K0 Ohmite 1235900 2015+ RES 7K OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
95J7K0 Ohmite 890000 2015+ RES 7K OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com