Location : Home > C > CMF551M9600BHBF
CMF551M9600BHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF551M9600BHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF551M9600BHBF RES 1.96M OHM 1/2W 0.1 AXIAL 710400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0603FR-0712K4L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603
RC0603FR-0712K4L Yageo 850000 2016 603 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC0603FR-0712K4L YAGEO 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC0603FR-0712K4L Yageo 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 12.4K OHM 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0603270MJPEAHR Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 270M OHM 5% 1/10W 0603
CRCW0603270MJPEAHR IC 36470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CRCW0603270MJPEAHR Vishay Dale 581700 2015+ RES SMD 270M OHM 5 1/10W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW0603270MJPEAHR Vishay Dale 591700 17+/18+ RES SMD 270M OHM 5 1/10W 0603 FindCores Electronics Co.,Ltd.
Y00755K00000T219L Resistors Through Hole Resistors RES 5K OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Y00755K00000T219L NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Y00755K00000T219L Vishay Foil Resistors (Divisio 1513600 2015+ RES 5K OHM 0.3W 0.01 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y00755K00000T219L Vishay Foil Resistors (Divisio 595700 2015+ RES 5K OHM 0.3W 0.01 RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MS-3 0.100 OHM 3% Resistors Through Hole Resistors RES 0.1 OHM 3W 3% AXIAL