Location : Home > C > CMF504K0200FKRE
CMF504K0200FKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF504K0200FKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF504K0200FKRE RES 4.02K OHM 1/4W 1 AXIAL 606100 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H841R2BYA Resistors Through Hole Resistors RES 41.2 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
H841R2BYA IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H841R2BYA NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H841R2BYA TE Connectivity 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RLR05C7502GPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 75K OHM 2% 1/8W AXIAL
RLR05C7502GPRSL IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C7502GPRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
CPCC1020R00JE66 Resistors Through Hole Resistors RES 20 OHM 10W 5% RADIAL
CPCC1020R00JE66 IC 36190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPCC1020R00JE66 NEW 87890 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPCC1020R00JE66 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22J30R Resistors Through Hole Resistors RES 30 OHM 2W 5% AXIAL
22J30R Electronics 25591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
22J30R IC 38152 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
22J30R Ohmite 792300 RES 30 OHM 2W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com