Location : Home > C > CMF55313K00BEEK
CMF55313K00BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55313K00BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55313K00BEEK RES 313K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 597200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF55313K00BEEK RES 313K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 1243200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55313K00BEEK RES 313K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 574600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005500R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 500 OHM 5W 1% WW AXIAL