Location : Home > C > CLF12555T-151M-D
CLF12555T-151M-D
Share on FacebookShare on Facebook
CLF12555T-151M-D distributors
UPA801T-T1-A NEC 12550 11+ INLINIC ELECTRONICS CO.,LTD
UPA801T-T1-A NEC 38451 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
UPA801T-T1-A NEC 26460 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
UPA801T-T1-A Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JAN2N7373 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 5A TO254
JAN2N7373 MOT 46490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JAN2N7373 MOTOROLA 48000 2016 TO-3 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN2N7373 ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-16A-94-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
2N691A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR THYRISTOR TO48
ATS-06B-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-12A-176-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB
ATS-01A-158-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB
ATS-02C-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-17E-140-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
939-910 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.910" (23.11mm) Natural
939-910 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9771140360R Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M3x0.5 Steel 0.551" (14.00mm)
9771140360R IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8888 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.125" (3.18mm) 1/8"
8888 Amphenol FCI 288310 2016+ QKE HDR SLIMLINE VERT 4W Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8888 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
8888 FCI 8000 2012+ QKE HDR SLIMLINE VERT 4W Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com