Location : Home > N > NLC453232T-2R2K
NLC453232T-2R2K
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for NLC453232T-2R2K distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
NLC453232T-2R2K TDK 300 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
NLC453232T-2R2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NLC453232T-2R2K 4532 10500 TDK 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
NLC453232T-2R2K 300 TDK 02+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
NLC453232T-2R2K INDUCTOR 2.2UH 10 453232 31505 TDK 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-06B-111-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T766
ATS-P2-201-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
ATS-18E-80-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
SSM3K318R,LF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 2.5A TSM
PSMN1R3-30YL,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
PSMN1R3-30YL,115 NXP 139350 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK FindCores Electronics Inc.
PSMN1R3-30YL,115 PH3 50000 2015+ 2015+ EKT Electronics Co., Ltd
PSMN1R3-30YL,115 PH3 50000 2015+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PSMN1R3-30YL,115 Semiconductor 31355 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ELF-22V020A Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 203 mOhm (Typ)
ELF-22V020A 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-22V020A 39854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-22V020A STOCK 45680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-04C-191-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM R-TAB
ATS-17H-114-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
ATS-17B-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
06ER33 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 6A WIRE
06ER33 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
742792111 Filters Ferrite Beads and Chips 26 Ohm Impedance Ferrite Bead 1206 (3216 Metric) Surface Mount Signal Line 3A 1 Lines 40 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC