Location : Home > C > CHF9838CBF12R5R
CHF9838CBF12R5R
Share on FacebookShare on Facebook
CHF9838CBF12R5R distributors
SWT65-522 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
SWT65-522 789646 13+ fenyang electronics co.,ltd
SWT65-522 789646 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SWT65-522 789646 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
DCM3714BD2K13E0C09 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 500W
R1Z-1515 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 15VIN 15VOUT
R1Z-1515 RECOM 23655 17+ SIP Power Agency Co.,Ltd
R1Z-1515 RECOM 23655 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
R2D12-1209/H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W +/-9VOUT SMD
R2D12-1209/H IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R2D12-1209/H NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R2D12-1209/H Recom Power 5000 12+ 12-SMD Module (10 Leads) General Electronics Co.,Ltd
DS2Y-SL2-DC1.5V N/A 87440 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ADP2102-1.25-EVALZ ADI 37724 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ADP2102-1.25-EVALZ Semiconductor 31225 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TPS56100EVM-133 originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TPS56100EVM-133 TI 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
G5A-234P-DC24 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
G5A-234P-DC24 Originalnew 85200 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
G5A-234P-DC24 OMRON 96350 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SP6651EB Exar Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SP6651EB Exar Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SP6651EB SIPEX 10000 16+ EvaluationBoardManual Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NPH25S2403EIC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 25W 24VIN 3.4VOUT DIP
NPH25S2403EIC ?MURATA 5000 15+ New & Original parts TPC Global Service Co.Ltd.
NPH25S2403EIC MURATA 396 2015+ New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
NPH25S2403EIC NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HS100 2K5 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 2.5K OHM 1% 100W
HS100 2K5 F Arcol 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
HS100 2K5 F Arcol 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 100W 2.5K Ohm 1 PWR RES Power Agency Co.,Ltd
HS100 2K5 F Arcol 800,000 15+ Wirewound Resistors - Chassis Mount 100W 2.5K Ohm 1 PWR RES TPC Global Service Co.Ltd.
3020-01105-0 Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.00005 OHM .25%