Location : Home > C > CHF9838CBF101R
CHF9838CBF101R
Share on FacebookShare on Facebook
CHF9838CBF101R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CHF9838CBF101R standard package with RoHS 43470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CHF9838CBF101R High Frequency/RF Resistors STRIPLINE RESISTOR 250WATT 100OHM 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPS090110UPS-P12/RP Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 9V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPS090110UPS-P12/RP IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XILINXPWR-080 678465 13+ fenyang electronics co.,ltd
XILINXPWR-080 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XILINXPWR-080 originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LM3450AEV230V30/NOPB 5000 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
LM3450AEV230V30/NOPB IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OJ-SS-109LMH2-WG Relays Power Relays, Over 2 Amps RELAY GEN PURP
OJ-SS-109LMH2-WG IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OJ-SS-109LMH2-WG NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRD15-Q24-S12-N-M-TR Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 12V 15W
CT131 Relays Solid State Relays Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-DIP (0.300", 7.62mm)