Location : Home > C > CGS632T350X5L
CGS632T350X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS632T350X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS632T350X5L CAP ALUM 6300UF 350V SCREW 888100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS632T350X5L CAP ALUM 6300UF 350V SCREW 79010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS632T350X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6300uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS632T350X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6300uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com