Location : Home > C > CGS602T250W4C
CGS602T250W4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS602T250W4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS602T250W4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6000uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS602T250W4C CAP ALUM 6000UF 250V SCREW 695400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS602T250W4C CAP ALUM 6000UF 250V SCREW 78190 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com