Location : Home > C > CGS422U075R4C
CGS422U075R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS422U075R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS422U075R4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS422U075R4C CAP ALUM 4200UF 75V SCREW 1315900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS422U075R4C CAP ALUM 4200UF 75V SCREW 796900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS422U075R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 75V 4200uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS422U075R4C CAP ALUM 4200UF 75V SCREW 691700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.