Location : Home > C > CGS242U100R4C
CGS242U100R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS242U100R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS242U100R4C 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGS242U100R4C CAP ALUM 2400UF 100V SCREW 1316200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CGS242U100R4C CAP ALUM 2400UF 100V SCREW 797200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGS242U100R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2400uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS242U100R4C CAP ALUM 2400UF 100V SCREW 692000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS242U100R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2400uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com