Location : Home > C > CGS381T350R4C
CGS381T350R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS381T350R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS381T350R4C CAP ALUM 380UF 350V SCREW 77950 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS381T350R4C CAP ALUM 380UF 350V SCREW 1320300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS381T350R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 380uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com