Location : Home > C > CD15FD910FO3F
CD15FD910FO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD15FD910FO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD15FD910FO3F CAP MICA 91PF 500V 1 RADIAL 1335300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD15FD910FO3F CAP MICA 91PF 500V 1 RADIAL 675300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD15FD910FO3F Mica Capacitors 91pF 500V +/-1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD15FD910FO3F CAP MICA 91PF 500V 1 RADIAL 785300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD15FD910FO3F CAP MICA 91PF 500V 1 RADIAL 675300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.