Location : Home > C > CGS292T250W4L
CGS292T250W4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS292T250W4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS292T250W4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2900uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS292T250W4L CAP ALUM 2900UF 250V SCREW 1214900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS292T250W4L CAP ALUM 2900UF 250V SCREW 78290 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com