Location : Home > C > CGS254U010V4C
CGS254U010V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS254U010V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS254U010V4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS254U010V4C CAP ALUM 250000UF 10V SCREW 78310 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS254U010V4C CAP ALUM 250000UF 10V SCREW 578800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS254U010V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 250000uF 10V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd