Location : Home > C > CGS152T350U4C
CGS152T350U4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS152T350U4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS152T350U4C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS152T350U4C CAP ALUM 1500UF 350V SCREW 78510 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS152T350U4C CAP ALUM 1500UF 350V SCREW 578900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS152T350U4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 350V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd