Location : Home > C > CGS223U150X5C
CGS223U150X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS223U150X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS223U150X5C CAP ALUM 22000UF 150V SCREW 891500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS223U150X5C CAP ALUM 22000UF 150V SCREW 77910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS223U150X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS223U150X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 22000uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com