Location : Home > C > CGS212T500W5C
CGS212T500W5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS212T500W5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS212T500W5C CAP ALUM 2100UF 500V SCREW 899700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS212T500W5C CAP ALUM 2100UF 500V SCREW 77990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS212T500W5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS212T500W5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com