Location : Home > B > B43564J5478M
B43564J5478M
Share on FacebookShare on Facebook
B43564J5478M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43564J5478M CAP ALUM 4700UF 20 450V SCREW 78130 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860010675019 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 330 UF 20% 50 V