Location : Home > C > CGS183U100V4C
CGS183U100V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS183U100V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS183U100V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS183U100V4C CAP ALUM 18000UF 100V SCREW 78650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS183U100V4C CAP ALUM 18000UF 100V SCREW 784600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS183U100V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd