Location : Home > L > LLS2A122MELA
LLS2A122MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2A122MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2A122MELA ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS2A122MELA DIP 65800 NIPPON 14+ instock,RoHS,original Philchip Electronics Co.,Ltd.
LLS2A122MELA CAP ALUM 1200UF 20 100V SNAP 780400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2A122MELA 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160474021 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 470 UF 20% 25 V