Location : Home > C > CGS133U040V4C
CGS133U040V4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS133U040V4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS133U040V4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 40V 13000uF 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS133U040V4C CAP ALUM 13000UF 40V SCREW 77370 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS133U040V4C CAP ALUM 13000UF 40V SCREW 1215400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS133U040V4C CAP ALUM 13000UF 40V SCREW 696400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.