Location : Home > C > CGS123U150V5L
CGS123U150V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS123U150V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS123U150V5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS123U150V5L CAP ALUM 12000UF 150V SCREW 704700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS123U150V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 12000uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd