Location : Home > C > C317C100J2G5TA
C317C100J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C317C100J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C317C100J2G5TA standard package with RoHS 45320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C317C100J2G5TA CAP CER 10PF 200V 5 RADIAL 904000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C317C100J2G5TA 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C317C100J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 10pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C317C100J2G5TA RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk