Location : Home > C > CGS123U030R4C
CGS123U030R4C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS123U030R4C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS123U030R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 30V 12000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS123U030R4C CAP ALUM 12000UF 30V SCREW 23379 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS123U030R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 30V 12000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS123U030R4C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 30V 12000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS123U030R4C CAP ALUM 12000UF 30V SCREW 896700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.