Location : Home > B > B32652A3274J
B32652A3274J
Share on FacebookShare on Facebook
B32652A3274J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32652A3274J FILM CAP 0.27UF 5 250V MKP 1312200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32652A3274J Film Capacitors 0.27uF 250volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com