Location : Home > S > SXR471M025ST
SXR471M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR471M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR471M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 25Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SXR471M025ST CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL 612100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SXR471M025ST CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL 506900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SXR471M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 25Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SXR471M025ST CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL 1259400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com