Location : Home > C > CGS112T500V4L
CGS112T500V4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS112T500V4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS112T500V4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1100uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS112T500V4L CAP ALUM 1100UF 500V SCREW 696500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS112T500V4L CAP ALUM 1100UF 500V SCREW 78050 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com