Location : Home > M > MLS221M250EK0D
MLS221M250EK0D
Share on FacebookShare on Facebook
MLS221M250EK0D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS221M250EK0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS221M250EK0D CAP ALUM 220UF 20 250V FLATPACK 877800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS221M250EK0D CAP ALUM 220UF 20 250V FLATPACK 77850 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS221M250EK0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd