Location : Home > C > CGR473U7R5V3C
CGR473U7R5V3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR473U7R5V3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR473U7R5V3C CAP ALUM 47000UF 7.5V SCREW 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGR473U7R5V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 47000uF 7.5V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR473U7R5V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 47000uF 7.5V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGR473U7R5V3C CAP ALUM 47000UF 7.5V SCREW 706600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.