Location : Home > 2 > 25MXC10000MEFCSN22X40
25MXC10000MEFCSN22X40
Share on FacebookShare on Facebook
25MXC10000MEFCSN22X40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
25MXC10000MEFCSN22X40 CAP ALUM 10000UF 20 25V SNAP 1527900 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
25MXC10000MEFCSN22X40 CAP ALUM 10000UF 20 25V SNAP 88950 Rubycon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
25MXC10000MEFCSN22X40 CAP ALUM 10000UF 20 25V SNAP 797700 Rubycon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
25MXC10000MEFCSN22X40 CAP ALUM 10000UF 20 25V SNAP 1527900 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-20-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD