Location : Home > C > CGA6M3X7S2A475M200AB
CGA6M3X7S2A475M200AB
Share on FacebookShare on Facebook
CGA6M3X7S2A475M200AB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA6M3X7S2A475M200AB CAP CER 4.7UF 100V 20 X7S 1210 30000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
CGA6M3X7S2A475M200AB N/A 30000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS61A151MCN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V T/H