Location : Home > C > CGA5F2X8R1E334K
CGA5F2X8R1E334K
Share on FacebookShare on Facebook
CGA5F2X8R1E334K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA5F2X8R1E334K CAP CER 0.33UF 25V 10 X8R 1206 906400 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CGA5F2X8R1E334K 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CGA5F2X8R1E334K CAP CER 0.33UF 25V 10 X8R 1206 906400 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGA5F2X8R1E334K CAP CER 0.33UF 25V 10 X8R 1206 801200 TDK Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03128 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" SPLITWRAP BRAIDED SLEEVING