Location : Home > U > UHD0J472MHD
UHD0J472MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UHD0J472MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHD0J472MHD 492100 NICH 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UHD0J472MHD CAP ALUM 4700UF 20 6.3V RADIAL 590300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UHD0J472MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 4700uF 12.5x32 20 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd