Location : Home > C > CGA3E2X7R1H683K080AD
CGA3E2X7R1H683K080AD
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2X7R1H683K080AD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2X7R1H683K080AD CAP CER 0.068UF 50V 10 X7R 0603 78000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00300 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories DUCT DIVIDER 1" GRAY