Location : Home > C > CD7FA471GO3
CD7FA471GO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD7FA471GO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD7FA471GO3 Mica Capacitors 470pF 100V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD7FA471GO3 CAP MICA 470PF 100V 2 RADIAL 790600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD7FA471GO3 CAP MICA 470PF 100V 2 RADIAL 680600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CD7FA471GO3 CAP MICA 470PF 100V 2 RADIAL 1328600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited